Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Popis produktů »
  3. Loketní opěrky
Popis

Model Armcik s1

Loketní opěrka Armcik S1 je vyrobena z materiálu vysoké kvality, horní část je z eko kůže a posouvá se dopředu cca o 5cm. Má možnost odklonění 90st.do svislé polohy s blokací.
Loketní opěrka posuvná Armcik S1 je otvíratelná. Vevnitř se nachází prostor, který je obložen flockem (plyšem). Má velmi estetický vzhled a velmi elegantně se reprezentuje v daném modelu vozidla.
Loketní opěrka Armcik S1 je dostupná v černé barvě. Horní obšití (opěradlo) je z eko kůže, která může být ve 2 barvách: šedá nebo černá.
Naše loketní opěrky jsou určeny pro jednotlivé modely automobilů. Díky dopasovným montážním adaptérům a různých šířek, výšek a délek korpusu loketních opěrek, obdržíme zboží ideálně vhodné do volného prostoru mezi sedadly.


Rozměry loketních opěrek Armcik S1
Délka záleží od modelu vozidla: od 30 - do 32cm + 5cm na vysunutí loketní opěrky dopředu
Výška záleží od montážního adaptéru (nohy). Bez adaptéru je to cca 12cm + víko obšité eko kůží 3cm
Šířka je přizpůsobena k danému modelu vozidla a to: od 10 - 20cm.

 


Model Armcik s2

V naší nabídce máme také loketní opěrky Armcik s2. Mají otvíratelný prostor, vyložený uvnitř flockem (plyšem), nastavitelný úhel sklonu opěradla, vevnitř jsou 2 držáčky na pera, vyklopují se do svislé polohy. Loketní opěrka Armcik s2 je vyrobena z ABS plastu, její horní víko (opěradlo), které je z eko kůže se může dodatečně posouvat ve vodorovné poloze asi o 5cm.

Rozměry loketních opěrek Armcik S2
Délka opěradla: 26cm + 5cm na vysunutí opěrky dopředu
Šířka opěradla: 11cmMontáž loketní opěrky je velmi jednoduchá. Stačí ji jen připevnit s adaptérem (nohou) ke středovému tunelu za pomocí šroubů. Návod k obsluze loketní opěrky a příkladný film je k dispozici v sekci RADY.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz